WOŚP - Przesiewowe Badania Słuchu u Noworodków
odwiedź nasze salony akustyki słuchu

tel. 81 443 04 44

ul. Chodźki 3 lokal 8, 20-093 Lublin

Godziny pracy: pon.-pt. od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00

zobacz mape Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

NFZ logo

Posiadamy umowę z NFZ


ISO 9001:2015 logo

Nasze usługi medyczne objęte są certyfikatem
ISO 9001:2015

Rozwój cywilizacji jest ściśle powiązany z procesami komunikacji i przekazem informacji. Człowiek w swojej historii wypracował wiele kanałów komunikacyjnych, jednakże najważniejszym z nich nadal pozostaje komunikacja werbalna. Aby doszło do realizacji wymiany informacji na drodze werbalnej musi dojść do powstania komunikatu w formie dźwięku mowy oraz do percepcji powstałego przekazu przez drugą osobę. Zaburzenia procesów komunikatywnych mogą powstawać na każdym etapie.

kim jestesmy

 

Nasze centrum zostało powołane w celu rozpoznawania tych nieprawidłowości, skutecznego leczenia oraz rehabilitacji zmierzającej do przywrócenia funkcjonalności werbalnych procesów komunikatywnych. Zadania te realizują nasi specjaliści w poszczególnych poradniach, wzajemnie ze sobą współpracując w celu uzyskania jak najlepszego efektu dla pacjenta. Do dyspozycji mają rozległą wiedzę, doświadczenie oraz wysokiej klasy sprzęt diagnostyczny. Kompetencje lekarzy są wspomagane przez specjalistów z zakresu psychologii, logopedii i akustyki. Dzieciom i dorosłym wymagającym protezowania słuchu, zapewniamy profesjonalny dobór i sprzedaż aparatów słuchowych oraz urządzeń wspomagających słyszenie w sieci salonów akustyki słuchu.


Zapraszamy do korzystania z naszych usług

DARIUSZ KNUT - Wiceprezes Zarządu

© 2020 ACS Słuchmed - dane kontaktowe, infolinia 801 000 819
projekt i wykonanie itp media