WOŚP - Przesiewowe Badania Słuchu u Noworodków
odwiedź nasze salony akustyki słuchu

tel. 81 443 04 44

ul. Chodźki 3 lokal 8, 20-093 Lublin

Godziny pracy: pon.-pt. od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00

zobacz mape Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

NFZ logo

Posiadamy umowę z NFZ


ISO 9001:2015 logo

Nasze usługi medyczne objęte są certyfikatem
ISO 9001:2015

Inhalacje AMSA zalecane są w leczeniu chorób ucha środkowego, trąbki Eustachiusza, zatok przynosowych, a w szczególności upośledzonej drożności trąbki słuchowej.

Inhalator pneumatyczny AMSA ma możliwość wytwarzania wibroaerozolu, czyli aerozolu wzbogaconego o dodatkową energię pochodzącą z nałożenia nań fali akustycznej i podawania go pod krótkotrwałym nadciśnieniem. Dzięki temu nadciśnieniu aerozol penetruje do ucha środkowego poprzez trąbkę słuchową Eustachiusza i do zatok nawet poprzez otwory o upośledzonej drożności.

Badania dowodzą, że penetracja wibroaerozolu z nadciśnieniem jest 100 razy lepsza niż aerozolu wytwarzanymi zwykłymi metodami.

Zastosowanie:
• leczenie chorób ucha środkowego, trąbki Eustachiusza, zatok przynosowych a w szczególności upośledzonej drożności trąbki słuchowej
• jako alternatywa leczenie operacyjnego adenotomii oraz drenażu ucha środkowego.

Inhalacje są krótkie, bezpieczne i bezbolesne. Stosowane są u pacjentów powyżej 5 roku życia (niezbędna współpraca pacjenta z pielęgniarką wykonującą inhalację).

Lekarze specjaliści zalecają stosowanie inhalacji AMSA w serii po 10 zabiegów.

Do przeprowadzenia inhalacji w naszym Centrum niezbędne jest posiadanie skierowania od lekarza. Na inhalacje pacjent zgłasza się z własnymi lekami.

Godziny wykonywania inhalacji:
• pon. do pt. w godz. 8.00 – 17.30
• sb. 9.00 – 13.00.

Prosimy o wcześniejsze rezerwowanie terminu.  

 

© 2020 ACS Słuchmed - dane kontaktowe, infolinia 801 000 819
projekt i wykonanie itp media