WOŚP - Przesiewowe Badania Słuchu u Noworodków
odwiedź nasze salony akustyki słuchu

tel. 81 443 04 44

ul. Chodźki 3 lokal 8, 20-093 Lublin

Godziny pracy: pon.-pt. od 8.00 do 18.00,
sobota od 9.00 do 14.00

zobacz mape Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

NFZ logo

Posiadamy umowę z NFZ


ISO 9001:2015 logo

Nasze usługi medyczne objęte są certyfikatem
ISO 9001:2015

VHIT jest najnowszym badaniem, które umożliwia ocenę funkcjonowania wszystkich sześciu kanałów półkolistych odpowiedzialnych za określanie położenia naszego ciała względem otaczających nas przedmiotów. Jest on niezbędny do pełnej oceny funkcjonowania narządu równowagi i określenia, w której jego części występuje nieprawidłowość. VHIT ma także charakter przesiewowy, czyli określa występowanie zaburzeń lub ich brak w obszarze kanałów półkolistych.

Wykonujemy testy:
• test VHIT kanału bocznego
• test VHIT kanału lewego przedniego i prawego tylnego
• test VHIT kanału prawego przedniego i lewego tylnego

Badanie VHIT oprócz bardzo dokładnego, obiektywnego pomiaru odruchu przedsionkowo-ocznego polegającego na powolnym ruchu gałek ocznych w przeciwnym kierunku do kierunku obracania głowy, co pozwala nam na widzenie dwuoczne, umożliwia także przeprowadzenie badań pacjentom cierpiącym na oczopląs spontaniczny.

Największymi zaletami badania są bezbolesność, nieinwazyjność oraz krótki czas wykonania - w ciągu 15 minut jesteśmy w stanie określić działanie układu przedsionkowego.  

© 2020 ACS Słuchmed - dane kontaktowe, infolinia 801 000 819
projekt i wykonanie itp media